Wybrany blog

Obrazek przedstawiający opisywany blog

Podróże Dwóch Włóczykijów - Two Gadabouts' Journeys

http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/

Kategoria: Podróże

Podróże Dwóch Włóczykijów to blog pary małżeńskiej (Sol i Aliena) rozmiłowanej w podróżach, która postawiła sobie za cel stworzenie takiej strony, która nie tylko przekaże interesujące treści do pooglądania lub poczytania w wolnym czasie, ale również będzie stanowić swoisty turystyczny przewodnik dla kogoś, kto planuje własną wyprawę i szuka inspiracji odnośnie tego, co warto zwiedzić w danym miejscu. Blog zawiera również opisy wydarzeń i imprez, w których warto wziąć udział, a także wywiady, pochodzące z różnych krajów przepisy kulinarne i recenzje: książek o tematyce podróżniczej, napotykanych barów, knajpek i restauracji, a także sprzętu przydatnego zarówno w krótkich, jak i w długich wojażach. To blog pisany z pasją, ale czysto amatorski. Staramy się pisać jak najbardziej profesjonalnie, ale nasze wykształcenie nie ma nic wspólnego z turystyką - podróżowanie i blogowanie to tylko nasze hobby... ;)
Oceń blog i dodaj recenzję

Recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia dla wybranego bloga.
Twój wpis może być pierwszy!


Zobacz inne blogi:

Żółty blog

Żółty blog

zoltyblog.wordpress.com

Piotr Kasperowicz

Piotr Kasperowicz

choler.blog.pl

Recenzje stron internetowych

Recenzje stron internetowych

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.